Kontrolowana i kierowana detoksykacja metodą JOALIS

Joalis dr Ponikowska
Joalis Ponikowska
Detoksykacja Joalis dr n.med.Joanna Ponikowska
    Metod terapeutyczna JOALIS jest kontrolowaną i celowaną metodą detoksykacji organizmu noszącą po angielsku nazwę "Controlled Inner Cleansing" (zastrzeżony znak towarowy Joalis od 2007 roku).
    Ta metoda zaczyna się tam, gdzie kończy się medycyna klasyczna. Jest to holistyczna metoda, która zajmuje się stanem zdrowia człowieka z całościowego punktu widzenia. 
Wyniki metody JOALIS potwierdzają tylko, że  ludzkie zdrowie  należy postrzegać jako połączenie zdrowej psychiki i emocjonalności oraz zdrowego ciała fizycznego.  Jedno nie może istnieć bez drugiego.
    Metoda JOALIS rozpoznaje przyczynę problemów w obciążeniu organizmu przez różne rodzaje toksyn.  Konkretny rodzaj ładunku toksycznego można określić na podstawie wskazania przyrządu Salvia skonstruowanego zgodnie z wynalazkiem niemieckiego uczonego dr. Reinholda Volla.
    W oparciu o wyniki wskazań przyrządu zalecane są odpowiednie kuracje detoksykacyjne lub inne zalecenia dotyczące ogólnej diety, takie jak zalecenia dietetyczne, ćwiczenia umysłowe w celu uspokojenia umysłu, złagodzenia stresu itp.
Detoksykacyjna terapia zalecona przez naszego specjalistę pomaga następnie organizmowi wyeliminować odpowiedni ładunek toksyczny, a tym samym zharmonizować jego stan.
Ogromną zaletą terapii detoksykacyjnej za pomocą preparatów Joalis jest nieinwazyjność, terapia nie ingeruje w istotny sposób w naturalne funkcjonowanie organizmu ludzkiego

Preparaty JOALIS to medycyna informacyjna dzięki zapisanym w sposób holograficzny informacjom.
Pozwala zdiagnozować i usunąć przyczyny większości przewlekłych dolegliwości.
Wyjaśniając mechanizm oddziaływania holograficznych prepararów Joalis należy przytoczyć osiągnięcia naukowe amerykańskiego neurochirurga Karla Pribrama. Profesor Pribram po zapoznaniu się z badaniami z dziedziny holografii Denisa Gabora, jako pierwszy stwierdził, że pamięć długotrwała i umysł człowieka nie są zapisane w jakimś konkretnym miejscu w mózgu, jak sądzono dotychczas, ale jest rozproszona pod postacią hologramów w "całym mózgu" lub raczej przestrzeni holonomicznej, która nie jest określona ani czasem ani miejscem.
Twórcy metody Joalis w oparciu o najnowsze osiągnięcia wspomnianych profesorów: Pribrama, Gabora i wielu innych rozwijających znaczenie holografii w metodach poznawczych ustroju ludzkiego opracowali metodę zapisu informacji w preparatach ziołowych. Uzyskano dzięki temu rozwiązaniu podwójny efekt terapeutyczny wynikający z: farmakologicznego składu mieszanki ziołowej oraz holograficznego zapisu konkretnej informacji dla naszego układu limfatycznego.

Salvia to niezwykle skuteczne narzędzie w rękach naturopaty wykorzystujące metodę EAV (elektroakupunktura wg. Volla), pozwalające opracować mapę toksycznych obciążeń organizmu. Nadmiar toksyn, pasożytów i powstające infekcje, w znacznym stopniu przyczyniają się do powstawania różnych schorzeń, dlatego, aby osiągnąć trwałą poprawę zdrowia, należy je usunąć, doprowadzając do równowagi organizmu.

Zadaniem preparatów jest selektywna stymulacja układu nerwowego i immunologicznego do naturalnej reakcji na zadaną toksynę, którą to reakcję organizm już wykształcił w pierwszym kontakcie z nią, ale pamięć immunologiczna uległa osłabieniu skutkiem upływu lat oraz otorbieniu toksyn.
Zawierają specyficzne komponenty, głównie pochodzenia naturalnego i roślinnego, które mają wpływać na nowo wytwarzane w organiźmie limfocyty, ukierunkowując je do zwalczania określonej toksyny.
Systematyczne pobudzanie układu nerwowego i limfatycznego oddziaływuje na informację kodowaną w limfocytach a poprzez ten przekaz stymuluje się organizm do określonych reakcji samoobrony.

Przebieg badania w gabinecie JOALIS:
1. Pierwsza wizyta zajmie więcej czasu, około 60-120 minut. Podczas tego spotkania nasz specjalista- naturopata przeprowadzi z Tobą wywiad, aby uzyskać bliższe informacje odnośnie dalszego kierunku badania, następnie  za pomocą aparatu Salvia EAV określi toksyczne obciążenie organizmu i zapisze odpowiednią terapię detoksykacyjną.

3. Jedna terapia trwa około 5-6 tygodni. Po jej zakończeniu w czasie wizyty kontrolnej  ponownie sprawdzimy efekt detoksykacji aparatem Salvia i zaproponujemy dalsze kroki terapeutyczne.
Oczywiście zawsze będziemy brać pod uwagę wszystkie aspekty zdrowotne, które mogą mieć na Ciebie wpływ. Zwykle potrzeba kilku kursów detoksykacji. Wszystko zależy od czasu, w którym cierpisz na problem, oraz od zdolności twojego organizmu do prawidłowego reagowania na preparaty JOALIS i próby przywrócenia normalnego stanu - harmonii.

Detoksykacja pod okiem eksperta pozwala osiągnąć najlepsze wyniki, ponieważ jest precyzyjnie ukierunkowana na twoje ciało i problemy. Obejmuje to nie tylko leki detoksykacyjne, ale także inne metody i procedury, które pozwolą Twojemu ciału powrócić do stanu harmonii.

Przyczyny chorób:
- Stres
- Nieprawidłowe funkcjonowanie systemu odpornościowego
- Złe nawyki żywieniowe
- Mało ruchu
- Psychika i charakter człowieka
- Nadmiar przyjmowanych lekarstw, narkotyki
- Genotyp rodziców
- Przeznaczenie - karma wg. medycyny Indyjskiej
- Wpływ środowiska
- Toksyny zawarte w żywności
- Toksyczne obciążenie z powietrza i środowiska
- Wpływy astrologiczne- miejsce i czas urodzin
- Przeżyte negatywne emocje
- Deprawacja uczuciowa
- Infekcje
- Obciążenie toksyczne przekazane przez matkę oraz psychika matki w czasie ciąży.